Hayal Değil Gerçek Olsun

Webinar

16 Aralık 2021 Perşembe,
15:00 - 16:00

zoom

Hedeflerimizin tamamı gerçek oluyor!

Her yılın sonunda kendimizle bir iç hesaplaşmaya giriyor ve yeni yılda kendimizde büyük değişimler hayal ediyoruz. Kararlar alıyor ve takvimde değişen bir yaprağın tüm hayatımızı mucizelerle değiştirmesini bekliyoruz.

Bu yıl kendi mucizenizi yaratabileceğinizi söylesek? 16 Aralık Perşembe saat 15.00'te Dr. Çevren Üstün'ün sunumuyla gerçekleştirdiğimiz ''Hayal Değil Gerçek Olsun'' isimli webinarımızda aldığınız kararları Dr. Çevren Üstün tekniğiyle nasıl gerçeğe dönüştürebileceğinizin sırrını paylaşacağız.

Panelist

Dr. Çevren Gençosmanoğlu Üstün

Danışman

​1992 yılında, Floransa Üniversitesi'nden Doktor unvanı ile mezun olduktan sonra kendi aile şirketinde yöneticilik ve girişimcilik yaptı. Bunların yanı sıra, EFT, Human Design, QiGong, Eski Mısır Postürleri alanlarında, halen sürmekte olan çeşitli çalışmaları bulunmakta. “İnsanın hayattaki en önemli ilişkisi kendisi ile olan ilişkisidir” mottosuyla, her günü kendinin en iyi versiyonu olarak yaşayabilmeyi hedefliyor.

Program

Hayal Değil Gerçek Olsun Webinar

15:10 - 16:00

Yeni Yıl Hedeflerinizi Nasıl Gerçekleştirebilirsiniz?

Dr. Çevren Gençosmanoğlu Üstün

Kayıt Ol

16 Aralık 2021 Perşembe, 15:00 - 16:00

zoom

250 TL (KDV Dahil)
Belirli bir süre için ücretsiz, kontenjanla sınırlıdır.

Kaydınız tamamlandı!

Ücretsiz Kaydol
Diyetisyenler danışanlarının pek çok verisini Diyetkolik ile anlık takip etmenin kolaylığını yaşıyor. Diyetisyen 4.0 dünyasına hazır mısın?
Diyetkolik diyetisyenlerle, diyet isteyenleri buluşturan en büyük online platformdur. Peki, Diyetkolik danışanlara ne sunuyor?

Diğer Webinarlar

Online Diyetisyenlik - Geleceğe Dokun webinar takvimini görün.

Sorunuz mu var?
Bize Yazın

Takip Edin